Dzisiaj jest: Wtorek, 26 marca 2019r. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Gmina Mełgiew

O Gminie

Dla inwestora

Dla interesanta

Info

Ochrona Danych Osobowych





 

Infrastruktura Drogowa

  • Magdalena Uniłowska
  • Pokój: 200
  • Tel.: (81) 460 57 08
  • E-mail: drogi@melgiew.pl

 

Ochrona Środowiska

  • Anna Nowakowska
  • Pokój: 200
  • Tel.: (81) 460 57 09
  • E-mail: srodowisko@melgiew.pl , anowakowska@melgiew.pl 

 

Działalność Gospodarcza i Rolnictwo

  • Anna Zielińska
  • Pokój: 203
  • Tel.: (81) 460 57 28
  • E-mail: rolnictwo@melgiew.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

  • Karolina Kamieniecka
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 31
  • E-mail: inspektor@melgiew.pl

 

Fundusze Unijne

  • Marek Młynarczyk
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 31
  • E-mail: mmlynarczyk@melgiew.pl

 

Fundusze Zewnętrzne

  • Agnieszka Szkudzińska
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 31
  • E-mail: aszkudzinska@melgiew.pl

 

Planowanie Przestrzenne i Budownictwo, Opłata Adiecencka i Planistyczna

  • Andrzej Adamiak
  • Pokój: 202
  • Tel.: (81) 460 57 05
  • E-mail: planowanie@melgiew.pl

 

Gospodarka Mieniem Komunalnym Gminy

  • Małgorzata Kamińska
  • Pokój: 202
  • Tel.: (81) 460 57 06
  • E-mail: mkaminska@melgiew.pl

 

Informatyk

  • Maciej Opaliński
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 21
  • E-mail: informatyk@melgiew.pl

 

Komendant Gminnej Ochrony Przeciwpożarowej

  • Piotr Pyszko
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: komendant@melgiew.pl

 

Stanowisko ds. Informacji Niejawnych

  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: ---

 

Zarządzanie Kryzysowe, Obrona Cywilna

  • Janusz Firosz
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 51
  • E-mail: kryzys@melgiew.pl , obrona@melgiew.pl

 

Świadczenia Wychowawcze 500+ i "Dobry Start" 300+

  • Małgorzata Trojanowska-Najda
  • Anna Niepsuj
  • Pokój: 206
  • Tel.: (81) 460 57 25
  • E-mail: 500plus@melgiew.pl


stopka
aktulanosci wladze rada komisje referaty biblioteka ops gok galeria kontakt Net line s.c. sms melgiew_facebook youtube youtube
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.