Dzisiaj jest: Czwartek, 02 lipca 2020r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
Gmina Mełgiew

O Gminie

Dla inwestora

Dla interesanta

Info

Ochrona Danych Osobowych





 

Infrastruktura Drogowa

  • Magdalena Uniłowska
  • Pokój: 200
  • Tel.: (81) 460 57 08
  • E-mail: drogi@melgiew.pl

 

Fundusze Europejskie

  • Agnieszka Szkudzińska
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 30
  • E-mail: solary@melgiew.pl

 

Projekty ze Środków Zewnętrznych

  • Marek Młynarczyk
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 31
  • E-mail: mmlynarczyk@melgiew.pl

 

Planowanie Przestrzenne i Budownictwo
Opłata Adiacencka i Planistyczna

  • Andrzej Adamiak
  • Pokój: 202
  • Tel.: (81) 460 57 05
  • E-mail: planowanie@melgiew.pl , adiacencka@melgiew.pl

 

Gospodarka Gruntami

  • Małgorzata Kamińska
  • Pokój: 203
  • Tel.: (81) 460 57 06
  • E-mail: grunty@melgiew.pl

 

Zarządzanie Kryzysowe
Obrona Cywilna

Sprawy Obronne i Wojskowe

  • Janusz Firosz
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 51
  • E-mail: kryzys@melgiew.pl , obrona@melgiew.pl

 

Inspektor Ochrony Danych
Promocja Gminy

  • Paulina Cimek
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 03
  • E-mail: inspektor@melgiew.pl , wiescizgminy@melgiew.pl

 

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

  • Tadeusz Kabaciński
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: pelnomocnik@melgiew.pl

 

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej

  • ---
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: komendant@melgiew.pl

 

Informatyk

  • Maciej Opaliński
  • Pokój: 206
  • Tel.: (81) 460 57 21
  • E-mail: informatyk@melgiew.pl

 

Rolnictwo
Działalność Gospodarcza

  • Anna Zielińska
  • Pokój: 207
  • Tel.: (81) 460 57 28
  • E-mail: rolnictwo@melgiew.pl

 

Ochrona Środowiska

  • Anna Nowakowska
  • Pokój: 207
  • Tel.: (81) 460 57 09
  • E-mail: srodowisko@melgiew.pl


stopka
aktulanosci wladze rada komisje referaty biblioteka ops gok galeria kontakt Net line s.c. sms melgiew_facebook youtube youtube
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.