Dzisiaj jest: Sobota, 05 grudnia 2020r. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
Gmina Mełgiew

O Gminie

Dla inwestora

Dla interesanta

Info

Ochrona Danych Osobowych

Referaty




 

Kancelaria, Biuro Podawcze

  • Edyta Wojciechowska
  • Pokój: 001
  • Tel.: (81) 460 57 00
  • E-mail: melgiew@melgiew.pl

 

Sekretariat Wójta

  • ---
  • Pokój: 100
  • Tel.: (81) 460 57 01
  • Fax: (81) 460 57 90
  • E-mail: sekretariat@melgiew.pl

 

Koordynator ds. dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami

  • Agnieszka Kulisz
  • Pokój: 102
  • Tel.: (81) 460 57 04
  • E-mail: niepelnosprawnosc@melgiew.pl

 

Rada Gminy
Współpraca z Organizacjami Pożytku Publicznego

  • Iwona Wrona
  • Pokój: 103
  • Tel.: (81) 460 57 11
  • E-mail: rada@melgiew.pl , pozytek@melgiew.pl

 

Przewodniczący Rady Gminy

  • Janusz Zbigniew Oleszek
  • Pokój: 103
  • Dyżur pełni we wtorki w godz. 10:00 - 12:00
  • Tel.: (81) 460 57 11
  • E-mail: joleszek@melgiew.pl

 

Kadry
Stanowisko ds. Organizacyjno – Administracyjnych

  • Maria Raj
  • Pokój: 104 A
  • Tel.: (81) 460 57 23
  • E-mail: kadry@melgiew.pl

 

Zamówienia Publiczne

  • Agnieszka Zajączkowska
  • Pokój: 104
  • Tel.: (81) 460 57 10
  • E-mail: zamowienia@melgiew.pl

 

Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste
Archiwum

  • Elżbieta Konowałek
  • Pokój: 105
  • Tel.: (81) 460 57 14
  • E-mail: ewidencja@melgiew.pl , dowody@melgiew.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego
Płace

  • Edyta Śledź
  • Pokój: 105
  • Tel.: (81) 460 57 15
  • E-mail: usc@melgiew.pl , place@melgiew.pl

 

Wodociągi, Gospodarka Komunalna i Lokalowa

  • Grażyna Świrk
  • Pokój: 106
  • Tel.: (81) 460 57 12
  • E-mail: woda@melgiew.pl 

 

Oświata, Sport i Zdrowie

  • Mariola Matyjaśkiewicz
  • Pokój: 107
  • Tel.: (81) 460 57 20
  • E-mail: oswiata@melgiew.pl

 

Księgowość Budżetowa i VAT

  • Edyta Kowalczuk
  • Anna Wróbel
  • Pokój: 108
  • Tel.: (81) 460 57 16
  • E-mail: ksiegowosc@melgiew.pl , vat@melgiew.pl

 

Księgowość Podatkowa

  • Anna Pietrzyk
  • Pokój: 109
  • Tel.: (81) 460 57 17
  • E-mail: podatki3@melgiew.pl

 

Windykacja Należności Podatkowej

  • Aneta Wierzchowska-Ostańska
  • Pokój: 109
  • Tel.: (81) 460 57 13
  • E-mail: aostanska@melgiew.pl , windykacja@melgiew.pl

 

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

  • Milena Wybraniec
  • Dagmara Walczyna-Jurczykowska - zastępstwo
  • Pokój: 110
  • Tel.: (81) 460 57 07
  • E-mail: odpady@melgiew.pl

 

Podatki i Opłaty - Rejon I:

  • Małgorzata Kołodziejczyk
  • Pokój: 110
  • Tel.: (81) 460 57 19
  • E-mail: podatki1@melgiew.pl
  • W skład Rejonu I wchodzą miejscowości:
    • Dominów - 1
    • Franciszków - 2
    • Janówek - 5
    • Józefów - 6
    • Krzesimów I - 9
    • Krzesimów II - 10
    • Mełgiew II - 14
    • Nowy Krępiec - 15
    • Piotrówek - 16
    • Żurawniki - 20
    • Minkowice Kolonia – 21

 

Podatki i Opłaty - Rejon II:

  • Ewa Matys
  • Pokój: 110
  • Tel.: (81) 460 57 18
  • E-mail: podatki2@melgiew.pl
  • W skład Rejonu II wchodzą miejscowości:
    • Jacków - 3
    • Janowice - 4
    • Krępiec I - 7
    • Krępiec II - 8
    • Lubieniec - 11
    • Minkowice - 12
    • Mełgiew I - 13
    • Podzamcze - 17
    • Trzeciaków - 18
    • Trzeszkowice - 19

 

Infrastruktura Drogowa

  • Magdalena Uniłowska
  • Pokój: 200
  • Tel.: (81) 460 57 08
  • E-mail: drogi@melgiew.pl

 

Fundusze Europejskie

  • Agnieszka Szkudzińska
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 30
  • E-mail: solary@melgiew.pl , fundusze@melgiew.pl

 

Projekty ze Środków Zewnętrznych

  • Marek Młynarczyk
  • Pokój: 201
  • Tel.: (81) 460 57 31
  • E-mail: projekty@melgiew.pl

 

Planowanie Przestrzenne i Budownictwo
Opłata Adiacencka i Planistyczna

  • Andrzej Adamiak
  • Pokój: 202
  • Tel.: (81) 460 57 05
  • E-mail: planowanie@melgiew.pl , adiacencka@melgiew.pl

 

Gospodarka Gruntami

  • Małgorzata Kamińska
  • Pokój: 203
  • Tel.: (81) 460 57 06
  • E-mail: grunty@melgiew.pl

 

Zarządzanie Kryzysowe
Obrona Cywilna

Sprawy Obronne i Wojskowe

  • Janusz Firosz
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 51
  • E-mail: kryzys@melgiew.pl , obrona@melgiew.pl

 

Inspektor Ochrony Danych
Promocja Gminy

  • Paulina Cimek
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 03
  • E-mail: inspektor@melgiew.pl , iod@melgiew.pl , wiescizgminy@melgiew.pl , promocja@melgiew.pl

 

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

  • Tadeusz Kabaciński
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: pelnomocnik@melgiew.pl , niejawne@melgiew.pl

 

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej

  • ---
  • Pokój: 204
  • Tel.: (81) 460 57 32
  • E-mail: ---

 

Informatyk

  • Maciej Opaliński
  • Pokój: 206
  • Tel.: (81) 460 57 21
  • E-mail: informatyk@melgiew.pl

 

Rolnictwo
Działalność Gospodarcza

  • Anna Zielińska
  • Pokój: 207
  • Tel.: (81) 460 57 28
  • E-mail: rolnictwo@melgiew.pl

 

Ochrona Środowiska

  • Anna Nowakowska
  • Pokój: 207
  • Tel.: (81) 460 57 09
  • E-mail: srodowisko@melgiew.pl


stopka
aktulanosci wladze rada komisje referaty biblioteka ops gok galeria kontakt Net line s.c. sms melgiew_facebook youtube youtube
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.