Dzisiaj jest: Poniedziałek, 30 marca 2020r. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
Gmina Mełgiew

O Gminie

Dla inwestora

Dla interesanta

Info

Ochrona Danych Osobowych





 

Lp.

Stanowisko, pracownik

Pokój
Poziom

Numer telefonu

1

Kancelaria

  • Paulina Cimek
  • melgiew@melgiew.pl

Promocja Gminy

  • Paulina Cimek
  • wiescizgminy@melgiew.pl

001
parter

(81) 460 57 00

2

Sekretariat Wójta

  • sekretariat@melgiew.pl

Współpraca z Organizacjami Pozarządowymi

  • pozytek@melgiew.pl

100
piętro I

(81) 460 57 01

3

Wójt Gminy

  • Magdalena Wójcik
  • sekretariat@melgiew.pl

100
piętro I

4 Sekretarz Gminy
  • Anna Dygulska
  • sekretarz@melgiew.pl

101

piętro I

(81) 460 57 02
5 Inspektor Ochrony Danych
  • Iwona Wrona
  • inspektor@melgiew.pl

103

piętro I

(81) 460 57 03
6

Skarbnik Gminy

  • Agnieszka Kulisz
  • skarbnik@melgiew.pl

Koordynator ds. dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami

  • Agnieszka Kulisz
  • niepelnosprawnosc@melgiew.pl
102
piętro I
(81) 460 57 04
7 Planowanie Przestrzenne i Budownictwo
  • Andrzej Adamiak
  • planowanie@melgiew.pl

Opłata Adiacencka i Planistyczna

  • Andrzej Adamiak
  • adiacencka@melgiew.pl
202
piętro II
(81) 460 57 05

8

Gospodarka Gruntami

  • Małgorzata Kamińska
  • grunty@melgiew.pl

203
piętro II

(81) 460 57 06

9

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

  • Milena Wybraniec
  • Dagmara Walczyna-Jurczykowska - zastępstwo
  • odpady@melgiew.pl

110
piętro I

(81) 460 57 07

10

Infrastruktura Drogowa

  • Magdalena Uniłowska
  • drogi@melgiew.pl

200
piętro II

(81) 460 57 08

11

Ochrona Środowiska

  • Anna Nowakowska
  • srodowisko@melgiew.pl

207
piętro II

(81) 460 57 09

12

Zamówienia Publiczne

  • Agnieszka Zajączkowska
  • zamowienia@melgiew.pl
104
piętro I
(81) 460 57 10

13

Rada Gminy

  • rada@melgiew.pl

103
piętro I

(81) 460 57 11

14

Przewodniczący Rady Gminy

  • Janusz Zbigniew Oleszek
  • joleszek@melgiew.pl

15

Wodociągi
Gospodarka Komunalna i Lokalowa

  • Grażyna Świrk
  • gswirk@melgiew.pl

106
piętro I

(81) 460 57 12

16

Windykacja Należności Podatkowych

  • Aneta Wierzchowska-Ostańska
  • aostanska@melgiew.pl

109
piętro I

(81) 460 57 13

17

Ewidencja Ludności
Dowody Osobiste
Archiwum

  • Elżbieta Konowałek
  • ewidencja@melgiew.pl

105
piętro I

(81) 460 57 14

18

Urząd Stanu Cywilnego

  • Edyta Śledź
  • usc@melgiew.pl

Płace

  • Edyta Śledź
  • place@melgiew.pl
105
piętro I
(81) 460 57 15

19

Księgowość Budżetowa i VAT

  • Anna Wróbel
  • Edyta Kowalczuk
  • ksiegowosc@melgiew.pl

108
piętro I

(81) 460 57 16

20

Księgowość Podatkowa

  • Anna Pietrzyk
  • podatki3@melgiew.pl

109
piętro I

(81) 460 57 17

21

Podatki i Opłaty - Rejon II

  • Ewa Matys
  • podatki2@melgiew.pl

110
piętro I

(81) 460 57 18

22

Podatki i Opłaty - Rejon I

  • Małgorzata Kołodziejczyk
  • podatki1@melgiew.pl

110
piętro I

(81) 460 57 19

23

Szkolnictwo i Oświata

  • Mariola Matyjaśkiewicz
  • oswiata@melgiew.pl

107
piętro I

(81) 460 57 20

24

Informatyk

  • Maciej Opaliński
  • informatyk@melgiew.pl

206
piętro II

(81) 460 57 21

25

Kadry
Stanowisko ds. Organizacyjno-Administracyjnych

  • Maria Raj
  • kadry@melgiew.pl

104
piętro I

(81) 460 57 23

26

Rolnictwo
Działalność Gospodarcza

  • Anna Zielińska
  • rolnictwo@melgiew.pl

207
piętro II

(81) 460 57 28

27 Fundusze Europejskie
  • Agnieszka Szkudzińska
  • solary@melgiew.pl
201
piętro II
(81) 460 57 30

28

Projekty ze Środków Zewnętrznych

  • Marek Młynarczyk
  • mmlynarczyk@melgiew.pl

201
piętro II

(81) 460 57 31

29 Komendant
Gminny Ochrony Przeciwpożarowej
  • ---

204
piętro II

(81) 460 57 32
30 Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
  • Tadeusz Kabaciński
  • pelnomocnik@melgiew.pl

31

Zarządzanie Kryzysowe

  • Janusz Firosz
  • kryzys@melgiew.pl

Obrona Cywilna

  • Janusz Firosz
  • obrona@melgiew.pl

Sprawy Obronne i Wojskowe

  • Janusz Firosz
  • zgromadzenia@melgiew.pl

(81) 460 57 51

32

Gminny Ośrodek Kultury - Kierownik

  • Teresa Adamiec
  • gok_melgiew@wp.pl

002
parter

(81) 460 57 50

33

Gminny Ośrodek Kultury - Księgowość
Sala Muzyczna

  • Elżbieta Stoczkowska
  • gok_melgiew@wp.pl

005
parter

(81) 460 57 52

34

Gminna Biblioteka Publiczna - Kierownik

  • Urszula Kowalczyk
  • gbpmelgiew2@o2.pl

003
parter

(81) 460 57 60

35 Fax Urzędu Gminy 100
piętro I
(81) 460 57 90


stopka
aktulanosci wladze rada komisje referaty biblioteka ops gok galeria kontakt Net line s.c. sms melgiew_facebook youtube youtube
Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.