Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Kilka słów o naszym klubie

Kilka słów o naszym klubie

 

 

 

Dyskusyjny Klub Książki (DKK ) działa od 2011 roku przy Gminnej Bibliotece Publicznej W Mełgwi z inicjatywy Instytutu Książki ,który finansuje spotkania autorskie i ksiązki dla DKK. Uczestnicy dzielą się poglądami na temat przeczytanej lektury dyskutują o problematyce poruszanej w powieściach ,rozmawiają o swoich zainteresowaniach czytelniczych ,polecają ksiązki ,które warto przeczytać .Spotkania odbywają się kilka razy w roku ,a udział w nich jest nieobowiązkowy. Pomysł uczestnictwa w takich spotkaniach adresowanych jest do osób w każdym wieku ,tych którzy rzadko sięgają po książkę oraz wielbicieli czytania. Dyskusje są bardzo ciekawe, zachęcają do refleksji nad ludzką naturą oraz przeżyciami bohaterów książkowych .Projekt Dyskusyjnych Klubów Książki ma na celu zachęcenie ludzi do  udziału w życiu literackim w ramach cyklicznych spotkań  w bibliotece.

Klubowiczem może zostać każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań .Najważniejsza jest pasja czytania i ochota na rozmowę.

Poprzedni wpis Konkurs Wielkanocny – "Wielkanocne zwierzęta"

realizacja: ibif.pl

Skip to content