Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

1000 PLUS – ZDROWA INWESTYCJA

1000 PLUS – ZDROWA INWESTYCJA

                     

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, iż wniosek ,,1000 PLUS – ZDROWA INWESTYCJA” Fundacji ,,Biała Róża” jako jedyny z woj. lubelskiego znalazł się w gronie zwycięzców IVogólnopolskiego  konkursu grantowego zorganizowanego przez Fundację NUTRICIA oraz Federację Polskich Banków Żywności.

  • Dofinansowanie zostanie przeznaczone na realizację działań edukacyjnych dotyczących prawidłowego żywienia kobiet w ciąży, kobiet karmiących  piersią i dzieci w pierwszym roku życia. Całe przedsięwzięcie będzie podkreślało istotę 1000 pierwszych dni życia dziecka, czyli wyjątkowego czasu w życiu każdego człowieka, który ma fundamentalne znaczenie dla jego zdrowia teraz i w dorosłym życiu. Działania będą prowadzone w partnerstwie z Ośrodkami Pomocy Społecznej w Niemcach, Mełgwi i Wólce.
  • W ramach projektu zaplanowano: konkursy z nagrodami, spotkania z ciężarnymi,bezpłatne porady dietetyka ,,100 dni złotych porad”, mini-questing oraz ,,Ścieżkę Zdrowia” z nordic walking. Czas realizacji  projektu to maj- sierpień b.r.
  • HONOROWY PATRONAT – WÓJT GMINY WÓLKA EDWIN GORTAT
  • PATRONAT MEDIALNY – RADIO LUBLIN
  • Osoby/firmy/organizacje zainteresowane wsparciem merytorycznym lub rzeczowym przedsięwzięcia, proszone są o kontakt z koordynatorem projektu  – p. Iwona Skiba tel.535098077, fundacjabialaroza@wp.pl
Poprzedni wpis Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Mełgwi

realizacja: ibif.pl

Skip to content