Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

LGD "Dolina Giełczwi" zaprasza

LGD "Dolina Giełczwi" zaprasza

do wzięcia udziału w warsztatach kuchni roślinnej pn: "Zdrowy warsztat kuchni roślinnej od podstaw" w dniu 7 grudnia 2019 r. (sobota), godz. 9-15 w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Piaskach. Zakres warsztatów:

  • Pod okiem specjalistki z dziedziny zdrowej kuchni roślinnej poznacie Państwo proste metody i tajniki zdrowego odżywiania się.
  • W trakcie przygotowywania dań Prowadząca opowie w interesujący sposób jak bilansować roślinną dietę oraz unikać niezdrowego cukru, jak sięgać po zdrowe przekąski, skąd brać przepisy na zdrową kuchnię wege.

 Wspólna degustacja – każde z przygotowanych dań będą mogli spróbować wszyscy uczestnicy warsztatu. Podczas całego trwania warsztatu prowadząca będzie wspierać radą, pomagać i uczyć od podstaw tworzyć roślinne dania. Warsztaty poprowadzi: Katarzyna Gubała – autorka książek kulinarnych m.in. bestsellerowej „Wege w kwadrans” i „Warzywa górą!”, redaktor naczelna magazynu „Ekostyle”, diet coach, który szkoli najlepszych szefów kuchni w Polsce: www.katarzynagubala.pl, www.veglab.pl  Czas trwania warsztatów: 1 dzień, 6 godz. Termin warsztatów: 7 grudnia 2019 r. (sobota), godz. 9-15 Miejsce warsztatów: Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Piaskach, ul. Strażacka 9 Warunki udziału w warsztatach:

  • W warsztatach może wziąć udział pełnoletni mieszkaniec obszaru LGD „Dolina Giełczwi”, tj. gmin: Mełgiew, Milejów, Piaski, Rybczewice i Trawniki.
  • Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona!

 Zapisy na warsztaty: Skan lub zdjęcie wypełnionego i odręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego należy przesłać na adres e-mailowy organizatora (biuro@dolinagielczwi.org) lub dostarczyć w każdy inny skuteczny sposób do biura LGD najpóźniej do dnia 22 listopada 2019 r. 

Poprzedni wpis Naprawiono awarię telefonów

realizacja: ibif.pl

Skip to content