Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Uwaga Mieszkańcy Gminy Mełgiew

Uwaga Mieszkańcy Gminy Mełgiew


 
Pierwsza partia tysiąca maseczek została przekazana do dystrybucji druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Minkowicach oraz druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzesimowie.
 

W dniu dzisiejszym strażacy z OSP Minkowice dostarczają maseczki w miejscowościach Minkowice, Kolonia Minkowice i Podzamcze. Strażacy z OSP Krzesimów dla mieszkańców Lubieńca , Piotrówka oraz Krzesimowa. Druhowie zrealizują dziś tyle adresów na ile wystarczy im czasu. Jeżeli nie zdążą być dziś w zaplanowanych miejscowościach będą je dostarczać w kolejnych dniach.

 
Pracownicy Urzędu Gminy zajmują się natomiast pakowaniem i przygotowaniem kolejnych dwóch tysięcy maseczek. Zostaną one przekazane Ochotniczym Strażom Pożarnym dla kolejnych miejscowości.
 
Wszystkie bieżące informacje o dystrybucji będą Państwu przekazywane za pośrednictwem Facebooka oraz strony internetowej Gminy Mełgiew. Maseczki będą dostarczane do skrzynek pocztowych lub bezpośrednio do drzwi. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości osobistego odbioru maseczek w Urzędzie.

Maseczki są przeznaczone dla wszystkich mieszkańców Gminy Mełgiew, którzy są zadeklarowani w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśniać telefonicznie z pracownikami Urzędu Gminy Mełgiew.

Drodzy Mieszkańcy prosimy o cierpliwość maseczki będą dostarczane sukcesywnie zgodnie ze spływem maseczek od producenta.

Naszym celem jest rozdysponowanie maseczek do 20 kwietnia 2020 roku.
Poprzedni wpis 13 kwietnia – dzień pamięci ofiar zbrodni katyńskiej

realizacja: ibif.pl

Skip to content