Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Podsumowanie Gminnego Konkursu dla dzieci i młodzieży z okazji "100 rocznicy urodzin Jana Pawła II"

Podsumowanie Gminnego Konkursu dla dzieci i młodzieży z okazji "100 rocznicy urodzin Jana Pawła II"

 
W dniu 18 maja 2020 roku obchodziliśmy 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II. Z tej okazji dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Mełgiew zorganizowany został konkurs, którego głównym celem było przybliżenie dzieciom i młodzieży osoby Jana Pawła II oraz zapoznanie ich z papieskim nauczaniem. Organizatorami konkursu byli: Parafia pw. św. Wita w Mełgwi, Szkoła Podstawowa w Krzesimowie, Szkoła Podstawowa w Mełgwi oraz Stowarzyszenie „Pomocy Szkole i Ekorozwoju Wsi” w Krzesimowie. W konkursie udział wzięło 61 uczestników, których prace na podstawie przesłanych zdjęć, oceniła Komisja Konkursowa powołana przez organizatorów. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych i trzech kategoriach tematycznych.
Po wnikliwej ocenie prac postanowiono nagrodzić łącznie 53 uczestników konkursu przyznając 37 nagród oraz 16 wyróżnień. Protokół z obrad Komisji Konkursowej oraz galeria zdjęć znajduje się na stronie: www.facebook.com/melgiew
 
Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Więcej zdjęć na stronach organizatorów.
Poprzedni wpis Kampania informacyjna – Kupuj świadomie – Produkt Polski

realizacja: ibif.pl

Skip to content