Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Szkolenie – Piąte doroczne szkolenie dotyczące ziół i ich zastosowania w gospodarstwie domowym

Szkolenie – Piąte doroczne szkolenie dotyczące ziół i ich zastosowania w gospodarstwie domowym

 
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie w dniu 8 października 2020 r. organizuje webinarium pt. „Piąte doroczne szkolenie dotyczące ziół i ich zastosowania w gospodarstwie domowym”.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz w Centrum Doradztwa Rolniczego. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za wiejskie gospodarstwa domowe. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy uczestników dotyczącej zasad ekologicznego zbioru ziół oraz związanej z agroleśnictwem, innowacyjnym systemem stosującym m.in. zioła, jako uprawę śródpolową, a także z przykładów wykorzystania ziół, jako trampoliny do rozwoju obszarów wiejskich, w tym m.in. działalności gospodarczej oraz zastosowania roślin zielarskich w gospodarstwie domowym. W załączeniu przekazujemy szczegółowy zakres tematyczny ujęty w harmonogramie szkolenia.

Doradców zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 7 października 2020 roku mailem (skan) na adres: d.migocka@cdr.gov.pl lub pod nr fax: 12 424 05 05 lub oryginał pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków.

 
Szczegóły na stronie:
Poprzedni wpis Zebranie sołeckie w Nowym Krępcu

realizacja: ibif.pl

Skip to content