Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Zapraszamy na warsztaty pszczelarskie oraz wyjazd studyjny

Zapraszamy na warsztaty pszczelarskie oraz wyjazd studyjny

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, serdecznie zaprasza na warsztaty pszczelarskie oraz wyjazd studyjny pt. „Nowoczesne rozwiązania w zakładaniu i prowadzeniu pasieki”Data i miejsce warsztatów:
📆 4 sierpień 2022 r. oraz 29 sierpień 2022 r. –  Pasieka Hodowlana „Pożóg” LODR w Końskowoli ul. Pożowska 45
📆 30 sierpień 2022 r. – wyjazd studyjnyPrzedsięwzięcie wpisuje się w zadanie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Celem operacji  jest wspieranie i rozwój pszczelarstwa z powodu coraz częściej pojawiających się informacji o ginięciu owadów zapylających, w tym pszczoły miodnej, podniesienie poziomu wiedzy i świadomość osób zainteresowanych tematyką pszczelarską w zakresie aktualnych szans i problemów w pszczelarstwie.Do udziału w warsztatach zapraszamy początkujących pszczelarzy oraz osoby zainteresowane założeniem własnej pasieki.
Dla uczestników zapewnione będzie wyżywienie oraz transport podczas wyjazdu studyjnego.Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia (skan wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej) przyjmujemy do dnia 29 lipca 2022 r. na adres e-mail:  mseroka@lodr.konskowola.plKontakt w sprawie udziału w warsztatach: Małgorzata Seroka tel: 603 555 418Program oraz karta zgłoszeniowa:
📌 http://www.lodr.konskowola.pl/www_m/index.php/2304-zaproszenie-na-warsztaty-pszczelarskie-nowoczesne-rozwiazania-w-zakladaniu-i-prowadzeniu-pasieki-22?fbclid=IwAR1yY3jhWXy0JZkDSL75qkCy8h5foSgcA4OF1BQZh_D3ruE1GYeO7toqm4Q

Szczegóły na stronie:
📌 http://lgd.lgdlubartow.org.pl/9376-2/

Poprzedni wpis Nagranie z XLIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Mełgiew

realizacja: ibif.pl

Skip to content