Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Drogi Rolniku!

Drogi Rolniku!

               Uprzejmie informujemy, że Gmina Mełgiew otrzymała dofinansowanie w formie dotacji  w kwocie 30 000,00 zł na przedsięwzięcie pod nazwą: „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag” od Zarząd Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Gminie Mełgiew

               Rolnicy z terenu Gminy Mełgiew zainteresowani usunięciem ze swoich gospodarstw folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej: siatki i sznurki do owijania balotów, opakowania po nawozach i opakowania typu Big Bag proszeni są o zgłaszanie się na listę chętnych do wzięcia udziału w ww. programie. Można to zrobić osobiście (pokój 110, I piętro Urząd Gminy ) bądź telefonicznie pod numerem telefonu  81 46 05 707.

Program NFOŚiGW nie przewiduje odbioru włókniny używanej przy produkcji warzyw, opakowań po środkach ochrony roślin, beczek, węży gumowych. Zakończenie zbierania odpadów od osób prowadzących działalność rolniczą planowane jest z dniem 31 grudnia 2023 roku bądź z chwilą wyczerpania limitu tonażowego odpadów, na który przyznano dofinansowanie.

Poprzedni wpis PRZYPOMINAMY – TRWA KOŃCOWA SPRZEDAŻ WĘGLA

realizacja: ibif.pl

Skip to content