Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM – NOWY KRĘPIEC

UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM – NOWY KRĘPIEC

Wykonawca robót drogowych prowadzonych przy budowie ulicy Skośnej w miejscowości Nowy Krępiec informuje, że w najbliższych dniach wystąpią utrudnienia komunikacyjne:

28.09.2023 r. – w godzinach popołudniowych zostanie zablokowany odcinek ulicy Skośnej na wysokości skrzyżowania z ulicą Kasztanową (skrzyżowanie będzie całkowicie nieprzejezdne). Mieszkańcy ulic Kasztanowej, Skośnej (od skrzyżowania z Kasztanową) powinni kierować się objazdem przez ulicę Kwiatową.

Kolejnym wyłączeniem w tym dniu (również w godzinach popołudniowych), będzie odcinek ulicy Skośnej na połączeniu z ulicą Krańcową. Mieszkańcy powinni kierować się przy tej blokadzie również przez ulicę Kwiatową. W czasie prowadzenia robót na połączeniu ulic Krańcowa – Skośna, odblokowana będzie komunikacja skrzyżowania ulic Skośna – Kasztanowa.

29.09.2023 r. – ulica Skośna zostanie wyłączona z jakiegokolwiek ruchu na odcinku od ul. Krańcowej (ogródki działkowe) do końca zabudowań w kierunku Nowego Krępca. Prace w tym dniu będą polegały na wykonaniu ostatniej warstwy bitumicznej i będą prowadzone w godzinach 06:30 – 17:00 – po tym czasie komunikacja zostanie przywrócona.

Poprzedni wpis Do dnia 02 października 2023 r. zgłaszanie zamiaru głosowania korespondecyjnego

realizacja: ibif.pl

Skip to content