Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

POJAZDY STRAŻACKIE DLA OSP Z NASZEJ GMINY

POJAZDY STRAŻACKIE DLA OSP Z NASZEJ GMINY


Gmina Mełgiew pozyskała kolejne dwa wozy strażackie dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy. Pojazdy trafiły do OSP w Krzesimowie i OSP w Dominowie.
Uroczyste przekazanie pozyskanego sprzętu odbyło się w niedzielę, 3 grudnia 2023 r., w Krzesimowie.
Wydarzenie rozpoczęła msza św. w kaplicy w Krzesimowie, odprawiona przez Proboszcza parafii p.w. św. Wita w Mełgwi, ks. Andrzeja Jachimka, następnie uczestnicy przeszli na plac przy remizie, gdzie pojazdy zostały poświęcone.
Ponadto, podczas uroczystości druhom wręczone zostały odznaki za zasługi dla pożarnictwa województwa lubelskiego i odznaki za zasługi dla pożarnictwa.
Wśród zaproszonych Gości znaleźli się m.in. st. bryg. Piotr Zmarz Zastępca Komendanta Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, bryg. mgr inż. Grzegorz Widz Komendant Powiatowy PSP w Świdniku, Rafał Dziekanowski Dyrektor Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie i Michał Piotrowicz Radny Województwa Lubelskiego.
Gminę reprezentowali Magdalena Wójcik Wójt Gminy Mełgiew, Janusz Zbigniew Oleszek Przewodniczący Rady Gminy Mełgiew, Agnieszka Kulisz Skarbnik Gminy Mełgiew, Anna Dygulska Sekretarz Gminy Mełgiew i Radni Gminy.

 

Poprzedni wpis OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY MEŁGIEW O PRZYSTĄPIENIU DO SPORZĄDZENIA MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY MEŁGIEW

realizacja: ibif.pl

Skip to content