Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

BITWA REGIONÓW 2024 WYSTARTOWAŁA

BITWA REGIONÓW 2024 WYSTARTOWAŁA

Ruszył nabór do tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich BITWA REGIONÓW 2024. Zgłoszenia można nadsyłać do 5 maja br.

„Bitwa Regionów” to ogólnopolski konkurs kulinarny, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Celem konkursu jest m.in. promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. Ważnym aspektem jest także promowanie i wspieranie Kół Gospodyń Wiejskich.

Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszeń skupiających osoby z terenów wiejskich, których celem statutowym działania jest m.in. promocja i pielęgnowanie lokalnych tradycji kulinarnych, działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, rozwój kultury ludowej, w tym w szczególności kultury lokalnej i regionalnej, upowszechnianie i rozwój form współdziałania, gospodarowania i racjonalnych metod prowadzenia gospodarstw domowych.

Zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Mełgiew do nadsyłania zgłoszeń!

Regulamin, formularz zgłoszenia i wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Poprzedni wpis PLEBISCYT MISTRZOWIE AGRO

realizacja: ibif.pl

Skip to content