Drodzy Uczniowie przed Wami ważny moment – egzamin ósmoklasisty. Najbliższe dni będą posumowaniem Waszej nauki, wysiłku i systematycznej pracy. Zdobyta wiedza, Wasza wytrwałość pozwolą Wam spokojnie i z wiarą w siebie podejść do tego wyzwania.
Życzymy Wam przede wszystkim jasności umysłu, koncentracji oraz wiary w siebie. Ten egzamin to jeden z etapów do realizacji marzeń i .
Symboliczne koniczynki na szczęście, niech przypominają Wam, że cała społeczność szkolna trzyma za Was mocno kciuki. Niech przyniosą Wam odrobinę szczęścia i dużo pozytywnej energii!
Powodzenia!
Wierzymy w Was!