Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, składam najserdeczniejsze życzenia niekończącej się radości, uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia, beztroskiej zabawy i samych bezpiecznych przygód w gronie prawdziwych przyjaciół, odwagi w poznawaniu świata, rozwijania swoich pasji i ukrytych talentów, spełnienia najskrytszych marzeń, nawet tych, które wydają się trudne do zdobycia. Dorastajcie w poczuciu bezpieczeństwa, otoczeni miłością, zrozumieniem i wsparciem najbliższych. Jesteście przyszłością naszej lokalnej społeczności, a Wasz uśmiech rozjaśnia naszą gminę każdego dnia!
Cudownego i pełnego słodkości świętowania!