Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim samorządowcom, radnym, sołtysom oraz pracownikom Urzędu Gminy oraz jednostek podległych.
Dziękujemy za zaangażowanie i współpracę w dążeniu do rozwoju społeczności lokalnej Gminy Mełgiew. Życzymy satysfakcji z pełnionej misji, pomyślnej realizacji planów oraz życzliwości, zaufania mieszkańców i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech efekty Państwa pracy będą źródłem motywacji do dalszego działania na rzecz samorządu lokalnego.