Witamy na stronie Gminy Mełgiew!

Konkurs rowerowy – "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim – II edycja"

Konkurs rowerowy – "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim – II edycja"

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie – może dzięki Tobie odkryją ją też inni.Nagrody:

  • 🏆 I miejsce: 500 zł
  • 🏆 II miejsce: 300 zł
  • 🏆 III miejsce: 200 zł

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. lubelskiego.
  2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. lubelskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
  3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. lubelskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym – liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa 😉
  4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

📌 Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-lubelskie-2-edycja📆 Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2022 roku!Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni wpis Wymagania higieniczno-sanitarne obowiązujące na etapie produkcji pierwotnej (uprawa oraz zbiór owoców i warzyw)

realizacja: ibif.pl

Skip to content