W sobotę 09 maja 20269 r. na zbiorniku PZW nr 3 w Mełgwi odbyły się zawody wędkarskie Ochotniczych Straży Pożarnych. Zawody organizowane są cyklicznie, gromadząc druhów strażaków – sympatyków wędkarstwa. W rywalizacji udział wzięło 18-stu zawodników, reprezentujących jednostki OSP. Zmagania trwały kilka godzin, przy sprzyjającej sportowym emocjom pogodzie.
Po zakończonych połowach dokonano podliczenia kilogramów złowionych ryb i wyłoniono zwycięzców:
I miejsce Kamil Piłat (OSP Minkowice)
II miejsce Maciej Kołodziejczyk (OSP Dominów)
III miejsce Krzysztof Kloc (OSP Mełgiew)
Puchar za Największą rybę otrzymał Oskar Wisowaty (OSP Janowice).
Dla zwycięzców przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników i gości – gorący bigos.
Dziękujemy wszystkim za udział, a organizatorom za poświęcony czas i zaangażowanie.

















